מיינקראפט על החרב שלי

פורסם בתאריך יוני 24, 2013 | מאת ududy

3

מיינקראפט על החרב שלי

Bokida הוא פרוייקט מעניין: לא כל-כך משחק כרגע, יותר צעצוע, הוא מאפשר לכם לחקור מגוף ראשון עולם תלת-ממדי, שמבניו הגבוהים והמפוארים במרחק דורשים שתגיעו ותטפסו אליהם. את זה ניתן לעשות בעזרת מבנים שתרכיבו בלוק אחר בלוק, בסגנון מיינקראפטי מוכר.

היחוד של Bokida הוא ביכולת להשתמש בכלי שיסוף, דומה לחרב של ריידן ב-Metal Gear Rising (אבל ללא מגבלת טווח כמעט!), ולחתוך באמצעותו את המבנים שתיצרו בכל זוית שתרצו, ליצירת רמפות חלקות ומבנים מורכבים, עד כמה שתצליחו לבנות בהסתמך על יכולת הדחיפה בהדף, כלי נוסף ולא מאוד מדוייק בחגורת הבנאי שלכם.

Bokida נמצא בפיתוח, אז העולם ומכניקות האינטראקציה איתו צפויות להמשיך ולהתפתח, ומובטח גם סיפור בכמה פרקים. בינתיים, יש בו מספיק להצצה של כמה דקות או שעות. הוא לא דורש שום הורדה או הרשמה, רק לחצו כאן.

- עוד עולמות בלוקים:

 

תגיות: , , , , , , , , , • tobi

  הלפטופ שלי לא עומד בזה חחח

 • Vincent Levy

  Hi, my name is Vincent and I am from Bokida's dev team

  Sorry for using English but, despite the fact that my name is Levy, unfortunately I can't understand Hebrew
  Thank you for writing this article about our game. We've only made avaiblable a very early version which could almost be considered as a "toy version

  We hope you enjoy playing it though and feel free to find us on Facebook (Bokida) if you want to keep updated about further developments

 • ududy

  Thanks for your feedback, Vincent. your "toy", as it stands now, is already quite fascinating. If you have a journo mailing list for Bokida updates, we'd love to be included – editor[at]games.co.il.

Back to Top ↑

Pinterest