חדשות Attenborough Cover

פורסם בתאריך אפריל 15, 2014 | מאת ududy

0

ה-Oculus Rift מתרחב לסרטי טבע עם דיוויד אטנבורו

דיוויד אטנבורו, סר דיוויד אטנבורו, מפיק וקריין סרטי הטבע הבריטי האגדי, ממשיך ליצור סרטים תיעודיים למרות התקרבותו לגיל 90. הוא לא רק ממשיך לעבוד במרץ, אלא גם לא מפספס אף התפתחות טכנולוגית חלוצית, כפי שמראה התמיכה של הפרוייקט הנוכחי שלו בטכנולוגיית המציאות המדומה של קסדת ה-Oculus Rift.

מנהל חברת ההפקות Atlantic Productions, איתה עובד אטנבורו, סיפר לאתר הקולנוע Realscreen שהסרט שמצלם אטנבורו עתה מופק במקביל למסכים רגילים ולחוויה ב-360 מעלות דרך ה-Rift. לשם כך משתמש צוות הצילום בטבעת של שמונה מצלמות ללכידת הנוף על כל זויותיו. לאחרונה נעשה שימוש בטכנולוגיה לביצוע צילום היקפי של טיסה מעל הטבע הפראי של מלזיה ואינדונזיה.

אטנבורו מפלס לו דרך בג'ונגלי העולם עם מצ'טה עוד לפני שההורים של רבים מכם נולדו. הנה הוא כאן, בביקור קצת מוקדם יותר באינדונזיה, מחפש אורנגוטאנים ב-1956:

Loading player

מה דעתכם על צפיה בסרטים תיעודיים עם החופש המוסף של הסתכלות בכל כיוון?

פיתוח ה-Oculus Rift בינתיים נמשך בחברה, שנרכשה לאחרונה על ידי פייסבוק, עסקה שעוררה מחלוקת בקרב תומכי הטכנולוגיה, שהחלה את דרכה בפרוייקט קיקסטרטר מצליח. אב הטיפוס השני של הקסדה, עם מסכי HD וקצב רענון תמונה גבוה יותר, החל להימכר לפני חודש והוזמן עד כה על ידי כ-85,000 מפתחים. גרסת צרכן של המכשיר צפויה בשנה הבאה.

- השוואה בין הגרסאות העדכניות של ה-Oculus Rift וטכנולוגיית המציאות המדומה המתחרה מסוני, מורפיאוס

תגיות: ,Comments are closed.

Back to Top ↑

Pinterest