חדשות Assassins Creed Unity

פורסם בתאריך אפריל 22, 2014 | מאת ududy

4

שמועה: קו-אופ לארבעה שחקנים באססינס קריד החדש

על פי שמועה שהחלה בפורום NeoGAF ואז אושרה לכאורה על ידי מקורות מגזין The Escapist, יוביסופט תדגים ביוני מצב קו-אופ שמצטרף לראשונה לסדרה ב-Assassin's Creed: Unity.

על פי הדיווח, ליוביסופט יש שני דמואים שיגיעו לתערוכת E3 ביוני עבור משחק אססינס קריד שמתרחש במהפכה הצרפתית: אחד של עלילת שחקן היחיד הרגילה, ושני של "מצב קו-אופ עלילתי" לארבעה. לא ברור אם מדובר במערכה שיתופית, משימות בודדות או משהו אחר, אבל זו בכל מקרה צפויה להיות הרחבה משמעותית של המשחק, שהיה לשחקן יחיד בלבד בכותרים הראשונים שלו, לפני שהתווספו לו מצבי מולטיפלייר תחרותיים.

- סרטון החשיפה של AC Unity, שצפוי בסוף השנה למחשב, PS4 ו-XOne:

Loading player

בינתיים פרסמה יוביסופט נתונים מעודכנים לגבי מכירות המותגים שלה, וסדרת אססינס קריד נמצאת בראש ביתרון גדול, עם סך מכירות של 73 מיליון משחקים. במקום השני סדרת הריקוד Just Dance, עם 48 מיליון יחידות, ואז סדרת הפעולה הטקטית Splinter Cell, עם מכירות של 30 מיליון יחידות. הנה תריסר המותגים המובילים של יוביסופט, כאשר סדרות הבנות Petz ו-Imagine מכרו כל אחת יותר מפאר קריי:

אססינס קריד – 73 מיליון
Just Dance – כ-48 מיליון
ספלינטר סל – 30 מיליון
Rainbow Six – כ-26 מיליון
Ghost Recon – כ-25 מיליון
ריימן – 25 מיליון
Petz – כ-24 מיליון
Imagine – כ-21 מיליון
Driver – כ-19 מיליון
פאר קריי – 18 מיליון
Raving Rabbids – כ-14 מיליון
The Settlers – כ-10 מיליון

יוביסופט גדלה בשנים האחרונות: עמוד הסטטיסטיקות החדש שלה מגלה שעובדים בה כיום כ-9,200 איש, מה שהופך אותה, מבחינת כוח אדם, לאחת מחברות המשחקים היעודיות הגדולות בעולם, לצד EA.

תגיות: , , , , • הקונה לא מטטה 45

  סוף סוף יובי קיבלה שכל!
  קואופ עד לארבע שחקנים פשוט יהיה מדהים! ולא המולטי הנוכחי שהוא פשוט משעמם…

 • איתי ביבר

  זה בהחלט יהיה מאוד נחמד גם אשמח מאוד אם הם יוסיפו קרבות פתוחים למולטיפלייר התחרותי כך שזה לא יהיה רק התגנבות והתנקשות… אבל בנוגע לרשימה של יוביסופט המותגים של Tom Clancy's מוכרים ביחד הכי הרבה :)

 • WarFox89

  יוביסופט באמת תופסת תאוצה בשנים האחרונות במיוחד לאור המשחקים המצויינים שהם מוצאים למרות שיש פאדיחות ופאשלות פה ושם. אני מצפה בכליון עיניים למשחקים החדשים שלהם. Watch dogs, assassins creed unity, the devision, far cry 4 וכו…

 • Avi

  יוביסופט כיום החברה הטובה ביותר בשוק לדעתי, המשחקים שלהם לפחות מבחינת גימור ומשחקיות בליגה אחרת.
  ואני שואל, לא הגיע הזמן למשחק משחקי הכס סטייל AC מבחינת העיר המשחקיות וכו' רק… במשחקי הכס! יכול להיות כותר אדיר כי יש כל כך הרבה מסדרים, יריבויות, חומר… לעלילה נדירה במעלה המלך/מעבר לים הצר/וכו' והחברה היחידה שראויה לבצע את זה היא יוביסופט!

Back to Top ↑

Pinterest