עצומת "GTA V למחשב" עוברת את ה-100,000 חתימות

פורסם בתאריך נובמבר 29, 2012 | מאת ududy

23

עצומת "GTA V למחשב" עוברת את ה-100,000 חתימות

רוקסטאר שומרת על שתיקה בנושא, ומגדירה את גרסאות ה-PC וה-Wii-U כ"אפשרויות שעדיין נשקלות", אבל אם ללמוד מעברה של הסדרה, GTA V יגיע, לפחות למחשב, בין חצי שנה לשנה לכל היותר אחרי צאתו ל-PS3 ול-360 באביב הקרוב.

יש כאלה שלא סומכים על כך שרוקסטאר תעשה את הדבר הנכון בלי קצת עידוד, ופתחו עצומה "רוקסטאר: שחררו את GTA V למחשב". בשבוע האחרון העצומה זינקה, לאחר שדבר קיומה הגיע לתודעת עיתונות הגיימינג, מ-25,000 ל-100,000 חתימות, יעד ההשתתפות המקורי שלה. יוצר העצומה יצר יעד חדש ב-150,000 חתימות. האם זה יכול להשפיע באיזושהי צורה על השיקולים של רוקסטאר? לגרום להוצאת גרסת המחשב מוקדם יותר, אולי? קשה לדעת, אבל אם אתם שחקני PC חובבי GTA ורוצים לתרום את קולכם ליתר בטחון, עשו זאת כאן.

- עוד על GTA V:

 

 

תגיות: , , , , , , , , , , • ArchPsion

  זו חברה שכולה דיבורים. GTA התחיל במחשב, ותמיד יצא למחשב. כל GTA עולה השאלה של "האם תהיה גרסת PC" וכל פעם מחדש הוא יוצא ל PC כמו גדול.

  תאמינו לי הקונסולות האלה דופקות את עולם הגיימינג. משום מה אנשים ממש מתלהבים מקופסה עם חומרה נחותה בסלון שלהם. קופסה שבגללה משחקים לא מגרדים את הפוטנציאל האמיתי של הטכנולוגיה היום. בעולם תקין המצב צריך להיות הפוך, המשחקים צריכים לצאת ל PC והשאלה צריכה להיות "האם תהיה גרסת קונסולה?"

 • ץ

  1, אתה ממש דפוק.
  GTA הראשונים התחילו במחשב, ומאז זה היה רק לקונסולות ולמחשב יותר משנה אחרי, אם בכלל. וזה היה תקף גם לכל משחקי רוקסטאר.
  בקיצור, תפסיק לבכות שאין לך קונסולה, הבנו כמה המחשב טוב, אבל עדיין אין לו משחקים כמו RED DEAD, GEARS OF WAR, GOD OF WAR, MGS4, ועוד, ועוד…
  אני בטוח גם שאתה קורה לאנשים "זונות גראפיקה" ואז לא מבין איך אנשים משחקים בקונסולה עם גראפיקה פחות טובה מהמחשב.

 • יהונתן

  לא יודע עד כמה עצומה תעזור, הם בוחרים פלטפורמות לפי מכירות. הדרך הכי טובה של שחקנים להצביע היא פשוט לקנות את המשחק, משהו שכנראה שחקני PC לא עשו מספיק עם סדרת GTA עד עכשיו.

 • דניאל

  מספר 2 ו 3 אתם טועים ובגדול החל מהמשחק השלישי בסדרה יצאו קודם לקונסלות ורק אחרי חצי שנה – 8 חודשים יצא למחשב. ככה היה תמיד עם GTA

 • יובל

  ל1 עלק חברה שכולה דיבורים היא אחת החברות משחקים המצליחות בעולם וחוץ מזה אנשים רוצים לשחק בשביל המשחק לא בשביל להנות מהגרפיקה אנשים קונים קונסולות בגלל שהם רוצים משהו פשוט וזול שמריץ משחקים ולא להשקיע בעוד כרטיס מסך מסריח ועוד ג'גה ראם מסריח ואם אתה לא יכול לקלוט את זה אז אתה ממש אדיוט

 • דולבGAME

  אני חייב להרשם לאתר בשביל זה???

 • דולבGAME

  אני גם חושב שהיום המחשבים הרבהה הרבההההה יותר חזקים אז למה תמיד קודם הלכים לקונסולות הישנות והחלשות ורק בסוף חושבים על המחשבים הראי גם משחקי רשת וגם גרפיקה וגודל המשחק ועוד הרבה דברים יעבדו פי מליון מהקונסולות ותמיד מורידים מהמשחקים שיהיו פחות טובים בשביל הקונסולות הגרועות האלה במקום לחשוב על שחקני הPC גם שיש להם מחשבים חזקים פי מליון מהקונסולות (אני עם 1!!!)

 • y

  הסיבה לכך שרוקסטאר לא ממהרת להוציא את GTA למחשב היא שיקולי רווח. את הקונסולות אי אפשר לפרוץ ואת המחשב כן.
  אם הייתי רוקסטאר, לא הייתי מוציא משחקים למחשב בכלל.
  לא רוצה שגרסה פירטית שלו תרוץ בכל הרשת, במקום לקנות שהמשתמשים יקנו אותו.

 • סמואל סמי

  y, איפה אתה חי? XBOX פרוץ כבר כמעט מאז שהוא יצא

 • ArchPsion

  2 ו 6, תמיד תזכרו שהמשקל של הדעה שלכם בעיני אחרים נמדד לפי הדרך בה היא מובעת. כשאתם קוראים לאדם שאתם מתדיינים איתו "אידיוט" ו "דפוק" אתם מורידים מהרמה שלכם ומציגים את ה"קהילה" שלכם באור שלילי. בעיני אדם זר כרגע אנשי הקונסולות הם מתלהמים חסרי כבוד, וחבל.

  אני אענה לטענות שלכם (הקשורות לנושא, לא למצבי המנטלי) לפי הסדר.
  נתחיל בזה ש-2, אתה לא סותר את מה שאמרתי. מעולם לא הכחשתי שהמשחקים יוצאים קודם לקונסולות ואז למחשב, רק טענתי שבסופו של דבר כל משחקי ה GTA יצאו למחשב. גם לא טענתי שכל משחק שיוצא לקונסולות יוצא למחשב, אני מודע לרשימה שסיפקת, אבל היא לא קשורה למה שכן אמרתי.
  מה עוד שמעולם לא קראתי לאף אחד "זונת גרפיקה". לא בתגובה הזו ולא באף תגובה אחרת. אני, כמו כולם, אוהבים משחקים שנראים טוב. אני לא נותן לגרפיקה משקל גבוה יותר מזה של הסיפור או המשחקיות, אבל כל אדם נהנה ממה שהוא נהנה, ואני לעולם לא אשפוט אף אחד כי הוא שונה ממני.
  הבעיה העיקרית שיש לי עם המצב כמו שהוא היום הוא המרה גרועה בין קונסולה למחשב. הניסיון לקחת שליטת בקר ולהמיר אותו למחשב בצורה גרועה יכול להרוס את המשחק הכי טוב. באופן אופטימלי משחקים צריכים לצאת בנפרד למחשב ולקונסולה, אבל מכיוון שלא כך הדבר אני מרגיש שהם נפגעים מכל הכיוונים גם בגלל הגרפיקה המסורסת וגם בגלל השליטה.

  ל-6
  אני מאוד אוהב את רוקסטאר, היא חברה נהדרת. ההצהרה שלי על "כולה דיבורים" קשורה אך ורק לנושא, האם תצא או לא תצא גרסת מחשב.
  מחשב ברמה הטכנית של קונסולה ניתן לקנות במחיר של קונסולה. אתה צודק שזו פלטפורמה זולה שאין צורך או יכולת לשדרג, מעולם לא הכחשתי את זה. מה שאמרתי זה שכעת משחקים מפותחים למכנה המשותף הנמוך ביותר, שהוא הקונסולה, ולכן נפגעים ברמה הטכנולוגית. אתה למעשה אישרת את מה שאמרתי.

  ל-9
  כמו שאמר 10, הקונסולות פרוצות כבר המון זמן. אני חושב שמדובר בתירוץ שמשתמשים בו כדי להמנע מעלויות הפיתוח הגדולות יותר למחשב. מה עוד שמשחקי קונסולה (שזולים יותר לייצור) מכניסים הרבה יותר כסף ממשחקי מחשב (עלות משחק חדש לקונסולה גבוה משמעותית מהמחיר לגרסת המחשב שלו)
  זו הסיבה לדעתי ש GTA ומשחקים אחרים יוצאים קודם לקונסולות. אם יש לך גם מחשב וגם קונסולה בבית ושתי הגרסאות יצאו ביחד אולי תעדיף לקנות את גרסת המחשב. הם לוקחים ממך את הבחירה הזו ולא משאירים לך ברירה.

 • Klayman

  זה לא משנה.

 • Zeev

  התגובות של פאנבויס של קונסולות היו נכונות אם, ורק אם הקונסולות היו מריצות משחקים טוב.
  הטענה שהמשחקים רצים בלי ירידות FPS זה שקר.
  AC3 רץ על 5 FPS.
  GTA4 רץ גרוע על 2 הקונסולות.
  משחק אקסקלוסיבי, פאקינג אקסקלוסיבי של מייקרוסופט נתקע בקטעי אקשן עמוסים.

  יש לי את 2 הקונסולות. ואני מצטער שבזבזתי עליהן כסף.
  מכשיר פרמיטיבי שלא רק שצועד במקום מבחינה טכנולוגית, אלא גם שלוקח צעד אחורה:
  1. רק פעולה אחת בו זמנית. כלומר, לא ניתן לגלוש באינטרנט, לשמוע מוסיקה, לשחק במקביל.
  2. לא ניתן לצפות בסרטים כמו בנאדם. יש לי 2 "סטרימרים" בבית (קונסולות) ואני עדיין מחשב מחשב נייד לטלוויזיה שלי כדי לצפות בסרטים / סדרות.
  3. חוסר במנהל הורדות. במחשב לא רק שמורידים כמה קבצים במקביל, אלא שגם מחלקים קובץ לכמה הורדות, על מנת להעלות את מהירות ההורדה. בקונסולות מורידים קובץ במהירות נמוכה בשעות העומס.
  4. גם כשאני רוצה לצפות בסרט פעם בשנה בקונסולה, לא תמיד היא מזהה את הPS3 media server. ותראו את האבסורד – כדי לצפות בסטרימינג בקונסולה אני צריך תוכנה חיצונית שלא קשורה לסוני או למייקרוסופט.
  5. משחקים מ2008 רצים חרא על 2 הקונסולות. קצב הפריימים לא תמיד עומד על 30 וזה פשוט שקר גס להגיד שמשחקים רצים חלק על קונסולות.
  6. ההנחה הכי גדולה שראיתי בקונסולות זה 50 אחוז. בSTEAM ההנחות מגיעול ל75% ויש הרבה יותר הנחות. יש לי בSTEAM מאתיים ומשהו משחקים. בקונסולות אולי 20-30. תנחשו איפה בזבזתי יותר כסף….
  7. קהילת המולטיפלייר בקונסולות על הפנים. פשוט חרא. ילדים קטנים עושים לך גריפינג וTK ואין מצב שפעם אחת התחברתי למשחק רשת כלשהו ולא היה קול ציפציף במיקרופון של ילד בן 10. במחשב? קהילות מולטיפלייר איכותיות בהרבה!

  וזה רק מה שעמד על קצה הלשון. אם לחשוב יש עוד כל כך הרבה יותר חסרונות לקונסולות.

 • etay2k

  לפי דעתי היא עוד עלולה להפתיע. עובדה שהוציאו את מקס פיין 3 למחשב בין היתר בשביל להדגים את היכולת הטכנית של המנוע. אין סיבה שעם GTA זה יהיה אחרת…

  לגבי כן קונסולות לא קונסולות, בשנתיים האחרונות הפער הצטמצם, אבל מה לעשות שיש תקופות כאלו ואחרות של בלעדיות. למעשה לא נגעתי באקס בוקס שלי כבר חודש וחצי, וגם כשאני אחזור אליו, זה יהיה בעיקר בשביל Dust שעוד לא יצא למחשב (אבל אתם יכולים להיות בטוח שהוא יגיע מתישהו).

  מה יקרה בדור הקונסולות הבא וכמה המחשב ייכנס לזירה של האקסלוסיביות, זו כבר שאלה אחרת…

 • ב

  ל-12 אתה צודק במילון אחוז

 • בילי

  מי צריך את המשחקים המטומטמים שלהם

 • נתנאך

  הדבר היחיד שבטוח רוקסטאר רוצה זה להרוויח מהמוצר שממנו היא בונה ועושה..אחרי הכל תמיד משחקי מחשב נפרצים בקלות.

 • BF3-UK

  לדעתי צריך לפתוח עצומה , ובה לכתוב שאם לא יוציאו את גרסת ה PC יחד עם שאר הגירסאות כל מי שחתם לא יקנה את המשחק.

 • onder lite

  שני הצדדים לא הכי מוצלחים מחשב יקר בטרוף!!!
  אני רוצה לקנות מחשב שיריץ משחקים והוא עולה איזה 12000 שקל אני יכול לקנות עם הכסף הזה 12 קונסולות!!! ובנוסף לזה כל שנה יוצא משחק יותר טוב שצריכים בשבילו כרטיס מסך חדש לגמרי!!! למרות כל זה אני עדיין מודה שהקונסולות מעצבנות אך לא באותה מידה אני מודה הם לא מגיעות לשיא המנוע של המשחק או לגרפיקה הכי טובה של המשחק אבל יותר חשוב לי לא לרוקן את החשבון בנק שלי מאשר שהמשחק קצת ירצד בקונוסולה ואני מדגיש קצת ירצד

 • 19

  17-זה אחד הדברים המטופשים והילדותיים ששמעתי.

 • ArchPsion

  18-
  המחשב שלי נקנה לפני שנה וחצי ב-4500 שקלים,
  המחשב הקודם שהיה לי לפני זה האחרון נקנה 5 שנים לפניו ב (ניחשת!) 4500 שקלים, והריץ משחקים עד יומו האחרון. אני צופה למחשב הזה עוד שלוש וחצי שנים פוריות של משחקים. נכון שכשקניתי אותו הפעלתי כל משחק על מקסימום ולאט לאט ירדתי בגרפיקה עד למצב שהייתי חייב לשחק על מינימום. אבל אתה חייב לזכור שני דברים:
  הראשון, הקונסולות שהיו חדשות לא עלו 1000 שקלים כמו היום, אלא בערך כמו המחשב שלי.
  והשני, גם בגרפיקה הכי נמוכה במחשב אני לא רחוק ממה שאני מקבל על קונסולות. מה עוד שנכון להיום הקונסולות יכולות רק לחלום על פיזיקה כמו במחשב, מה שלדעתי מוסיף המון.
  תסלח לי על הבוטות, אבל 12000 שקלים למחשב זה לחיות בקוקוריקולנד… מה זה המספרים האלה? נכון שאתה יכול בכיף להשקיע אפילו 24000 שקלים במחשב, אבל מה אתה עושה איתו? הדמיות חיות של כורים גרעיניים? כמו שאמרתי, 4500 פעם בחמש שנים ופינקת את עצמך במחשב מעולה.
  אנשים נוטים לחשב מחיר של מסך ומערכת סראונד, וכל מני אביזרים נלווים שהם קונים עם המחשב. זה כמו לחשב מחיר של קונסולה עם המחיר של הטלוויזיה ורסיבר. תתמקד בקופסת הברזל ובמה שבתוכה.

 • יוני

  20 קלעת יותר מבול כל כך נכון ורהוט.יפה מאוד!

 • 22

  כל כך מסכים עם תגובה 1 !

 • ghfh

  55645564

Back to Top ↑

Pinterest