משחק להורדה: Pulse

פורסם בתאריך אפריל 2, 2013 | מאת ududy

3

משחק להורדה: Pulse

Pulse הוא המשחק השני או השלישי בשנים האחרונות שעושה את זה – בזה אני מתכוון לדימוי סביבה תלת-מימדית דרך חוש דמוי סונאר, כפי שעטלף מתמצא – אבל קצב של משחק בשנתיים לא מספיק, נראה לי, בשביל לגזול ממנו את תואר ה"מקורי".

גרסת אב טיפוס של המשחק הגיעה לאחרונה לגמר פסטיבל המשחקים העצמאיים, ויוצרי המשחק – חמישה סטודנטים מואנקובר - השיקו קמפיין קיקסטרטר בניסיון לממן משחק מלא שבנוי על הקונספט, למרות שכרגע לא נראה שהם בדרך להצלחה מיידית, לאחר שאספו רק כ-28,000 דולר מתוך 75,000 מבוקשים בעשרים יום.

אם אתם רוצים לבדוק האם לתרום לפרוייקט, וגם אם לא, אתם יכולים להוריד את אב הטיפוס בחינם לחלונות או מק, גודל הורדה של כ-500 מגה, מאתר המפתחים. כאמור, מה שאתם רואים במשחק אתם לא תופסים דרך איבר דמוי עיניים, אלא על ידי שיגור פעימות קוליות אל העולם ואיסוף ההדים החוזרים. זה דורש הסתגלות מסויימת ובזאת קסמו של המשחק, שדורש שתנווטו ותישרדו בסביבה מורכבת בעזרת חוש שאינו טבעי לנו.

- הרעיון מעניין? רוצים לנסות עוד משחק שהעולם שלו מוצג בהתבסס על החזרת קול? הורידו את Devil's Tuning Fork

 

תגיות: , , , , , , , , , , • אחיה

  שמעתי עליו, נראה מעניין.
  אבל השני נראה לי יותר מעניין בהיבט מסוים.

 • adivel

  עצוב שככה פרויקטים שאפתנים כאלה לא זוכים לאור ירוק בעוד שהרבה MMS (מי שלא מכיר, חפשו את המילים האלה ביוטיוב בצרוף totalbiscuit) ממשיכים לצאת ולהרוס את התעשייה מכל תקווה למשהו מאתגר או מקורי!

  אגב, לדעתי הקומיקס הזה (שמגיע מאתר המשחק) יכול להתאים פה לכתבה, או שמא הוא מדכא מדי?
  http://teampixelpi.com/images/team-pixel-pi-pulse-bakerytales-001.png

 • אחיה

  ל – 2 מת עליו.
  יש לו המון סרטונים טובים.
  עם ביקורות מעולות.
  ממליץ לכולם לראות את הערוץ שלו.

Back to Top ↑

Pinterest