מגזין משחקי השבוע 14.4-20.4

פורסם בתאריך אפריל 14, 2013 | מאת ududy

4

משחקי השבוע 14.4-20.4

המשחק הגדול של השבוע
 
Injustice: Gods Among Us
Xbox360, PS3 ו-Wii-U ב-16 באפריל
 
משחק מכות חדש מיוצרי מורטל קומבט האחרון באולפן Netherrealm עובר לעולם הקומיקס, הגרסה האפלה, ומפגיש את גיבורי ונבלי העל של יקום DC בקרבות אחד על אחד בו חצי מהדמויות מסתמכות על כוחות על והחצי השני על גאדג'טים. דמויות משתתפות כוללות את בטמן, ביין, הג'וקר, הארלי קווין, וונדר וומן, סופרמן, גרין לנטרן, הפלאש, לקס לות'ור, אשת החתול, דת'-סטרוק, קילר פרוסט ועוד כתריסר.
 
]callVideo2 h=315 w=560 n=1 f=mikn8FcrCZg] 
עוד משחקים במחיר מלא
 
Darkfall: Unholy Wars
למחשב ב-16 באפריל
 
משחק תפקידים המוני מבוסס דמי מנוי, המשך ל-Darkfall Online שמחדש אותו מבחינת גרפיקה וממשק ומציע קרב מהיר, דמוי אקשן יותר. המשחקיות ממוקדת בקרבות PvP בין קלאנים.
 
]callVideo2 h=315 w=560 n=2 f=v5TEYf5CfHE] 
משחקים מוזלים
 
Sacred Citadel
מחשב, PS3 ו-360 ב-17 באפריל
 
משחק פרולוג ל-Sacred 3, שיהיה הפרק הבא בסדרת התפקידים-פעולה Sacred, מגיע בצורת משחק פעולה בתר-שסף ממבט צד, דומה ל-Golden Axe הקלאסי אבל עם מרכיבי איסוף שלל ופיתוח דמות.
 
]callVideo2 h=315 w=560 n=3 f=8MQJRMXDbvk] 
Papa & Yo
למחשב ב-18 באפריל
 
משחק פעולה-הרפתקה עצמאי שבצאתו ל-PS3 בשנה שעברה זכה לשבחים יוצאי דופן, בעיקר על האווירה של העולם הדרום אמריקאי המודרני-מכושף שלו, ועל הסיפור, בו ילד יוצא למצוא רפואה למצבו של ידיד מפלצת, שהופך למפלצת הרסנית אמיתית בגלל התמכרותו לקרפדות ארסיות – אלגוריה לילדותו של יוצר המשחק, שגדל בצילו של אב אלכוהוליסט.
 
]callVideo2 h=315 w=560 n=4 f=7r4zsJNNnVk] 
Eador: Masters of the Broken World
למחשב ב-19 באפריל
 
משחק אסטרטגיה רחב יריעה בעולם פנטזיה של איים מעופפים, בנוי על נוסחת התורות, בניית הערים והובלת הצבאות המוכר מהקלאסיקה Master of Magic, שכתבות בקרוב מדגישות שוב ושוב את רבדי המורכבות הרבים שלו. הוכיח את עצמו ב-Steam Greenlight כאחד המשחקים העצמאיים המבוקשים של השנה האחרונה.
 

 

God Mode
למחשב, 360 ו-PS3 ב-19 באפריל
 
משחק פעולה אינטנסיבי, מגוף שלישי, לעד ארבעה שחקנים שנלחמים נגד מאות ואלפי מפלצות השאול. תומך במרכיבי פיתוח דמות שמאפשרים להתחזק ממשחק למשחק, ובשינויים אקראיים שמתחוללים בעולם המשחק ומשנים את תנאיו כדי להפתיע ולאתגר את השחקן: ערפל שנופל פתאום על העולם ומפריע לראות, טרנספורמציה של המפלצות לגרסאות גדולות, חזקות ואיטיות יותר או להיפך, גרסאות קטנות, חלשות אבל זריזות יותר של עצמן, וכו'.
 

 

הרחבות
 
The Old Republic: Rise of the Hutt Cartel
למחשב ב-14 באפריל
 
הרחבה בתשלום ראשונה למשחק התפקידים ההמוני Star Wars: The Old Republic מתמקדת בארגון הפשע הבין-כוכבי של היצורים דמויי הקרפדה הענקית הידועים כ-Hutts, עם העלאה של רף ההתקדמות ברמות ל-55 וסיפור חדש, מדובב במלואו, המתרחש על ומסביב לכוכב המסתיר "סוד רב עוצמה".
 
]callVideo2 h=315 w=560 n=7 f=zGa9rt6E7Ro] 
Black Ops 2: Uprising
ל-360 ב-16 באפריל
 
חבילת מפות שניה ל-Black Ops 2 כוללת כרגיל ארבע מפות תחרותיות – עיר שהר געש מתפרץ מעליה, מתקן אמפיתיאטרון שנועד להופעות רוק, סט צילומים הוליוודי וגגותיהם של גורדי שחקים במזרח אסיה – ומפת זומבים קו-אופית שמתרחשת באלקטרז, הכלא הידוע לשמצה, בעת שהיה פעיל בשנות הארבעים של המאה שעברה.
 
גרסאות PC ו-PS3 צפויות באמצע מאי.

 

Dishonored: The Knife of Dunwall
למחשב, 360 ו-PS3 ב-16 באפריל
 
הרחבה עלילתית למשחק ההתגנבות-התנקשות של בת'סדה, שמחליפה גיבור: במקום קורבו, שעדיין נרקב בכלא ומחכה להוצאתו להורג, שחקנים יגלמו את דאוד, מנהיג המתנקשים בו נפגשנו בפרקי הסיום של המשחק המקורי, בסיפור צד שחוקר חלק חדש של העיר דאנוול.

 

משחקים ניידים
 
Witch & Hero
ל-3DS ב-17 באפריל
 
משחק להורדה בלבד מהחנות הדיגיטלית של ה-3DS. נראה כמו משחק תפקידים משנות השמונים, אבל עובד יותר כמשחק הגנה-אסטרטגיה בו האביר צריך להגן על אהובתו הקוסמת, שמדוזה הפכה לאבן במהלך קרב לא מוצלח, מכל המפלצות שבדרך בחזרה אל מדוזה, לקרב שישחרר את חציו השני של הגיבור מהכישוף.
 

 

תגיות: , , , , , , , • שגיא

  שבוע נחמד ביותר.

 • meathook

  שיחקתי בדמו של IMJUSTICE, והוא מאוד מהנה. הזירות אינטראקטיביות ובאטמן שולט!

 • d

  god mode נראה טוב.

 • n

  בgod mode יש אפשרות לשחקן יחיד?

Back to Top ↑

Pinterest